Ósmoklasiści z wizytą w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie

22 kwietnia 2022 r. ósmoklasiści zostali zaproszeni na „Drzwi Otwarte” do Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. Była to kolejna wizyta przyszłych absolwentów naszej szkoły w tej placówce, podczas której mogli poszerzyć wiedzę na temat proponowanej na rok szkolny 2022/2023 oferty edukacyjnej oraz poznać dokładnie bazę dydaktyczną szkoły.

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w atrakcyjny sposób przedstawili wszystkie oferowane przez szkołę kierunki kształcenia, zaprezentowali sukcesy i dorobek szkoły w różnych dziedzinach oraz realizowanych projektach edukacyjnych. Różnorodność skierowanej do młodzieży oferty oraz ciekawy sposób jej omówienia i zaprezentowania pomoże zapewne uczniom klasy VIII w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej wyboru dalszej ścieżki edukacji.