,,Mamy tylko jedną Ziemię…”

27 kwietnia z rąk pani Dyrektor Moniki Bestjan nagrodę za zdobycie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Mamy tylko jedną Ziemię …’’otrzymała Joanna Balawajder z klasy III.

Za kreatywny udział w konkursie nagrodzono Antoninę Rojek z klasy I. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy związanej z dbałością o środowisko, uczenie postaw proekologicznych oraz rozwój kreatywności uczniów. Organizatorem konkursu była pani Beata Podlewska, opiekun szkolnych działań ekologiczno – przyrodniczych, doradca metodyczny edukacji wczesnoszkolnej Ośrodka Doskonalenia i Doradztwa Zawodowego Nauczycieli w Grudziądzu.
Gratulujemy laureatkom i życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy wszystkich uczniów do rozwijania swoich twórczych pasji i udziału w konkursach.