PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dnia 16 listopada 2012 roku odbyła się szczególna uroczystość dzieci z oddziału przedszkolnego PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Wszystkie dzieci uroczyście złożyły ślubowanie, wspaniale recytowały wiersze i pięknie śpiewały piosenki. Popisały się także zdobytą na zajęciach wiedzą dając tym dowód jak dużo już potrafią.

Następnie dokonało się uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka przez Panią Dyrektor Monikę Bastjan. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz książeczkę. Dzieci otrzymały także wspaniałe niespodzianki od rodziców za co składają serdeczne podziękowania.
Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenie ze swoich pociech.