Dzień nauczyciela

UROCZYSTE OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pana Piotra Matuszewskiego przygotował uroczystość dla nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie z klasy VI przedstawili na scenie program poetycko – muzyczny ph. W HOŁDZIE NAUCZYCIELOM.

Celem uroczystości było kształtowanie postaw szacunku wobec nauczycieli i pracowników szkoły. Oprócz poetyckich życzeń i piosenek były oryginalne niespodzianki przygotowane przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Serdeczne życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły złożyła także Pani Dyrektor, która wcześniej zaprosiła nauczycieli na słodki poczęstunek. Nagrodę Wójta Gminy Ryńsk otrzymała Ewa Falkowska. Nagrodę Dyrektora otrzymali nauczyciele: Justyna Krawczyk, Lucyna Bańczerowska, Małgorzata Molczyńska, Marta Kriger oraz pracownicy szkoły: Krystyna Langowska, Edyta Lenartowicz, Marzena Wróblewska, Zbigniew Szydzik oraz Ryszard Grabowski. Wszystkim serdecznie gratulujemy.