Szkolny kulig

Hej! porwali nam strażacy, nasze dzieci z każdej klasy. Pełno sanek w jednym rzędzie, gwarnie wszędzie jak na grzędzie. Pędzą niczym błyskawica,Nie przeszkadza im zimnica.

22 stycznia Pani Dyrektor Szkoły zorganizowała dla wszystkich uczniów KULIG – jedną z najciekawszych zimowych atrakcji. Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarantowicach wraz z druhami przygotował sanki, kaski ochronne i zabrał dzieci na wspaniałą zimową wyprawę. Była to cudowna przejażdżka po zasypanych śniegiem górkach wokół szkoły. Dzieci spędziły radośnie i bezpiecznie czas na długich przerwach na świeżym powietrzu. Była to niezwykła przygoda dla maluchów i starszych uczniów, za którą dziękujemy Panu: Zbigniewowi Szydzik, Michałowi Szydzik, Romanowi Leja i Łukaszowi Łuszczak.