Liga zadaniowa

Konkursy matematyczne w Naszej Szkole to już tradycja . Konkurs Liga Zadaniowa odbywa się w naszej szkole nieprzerwanie od 29 lat. W sobotę 20 stycznia 2018 r odbyło się drugie z trzech spotkań etapu rejonowego Ligi Zadaniowej – konkursu matematycznego dla klas VI i VII szkół podstawowych oraz II gimnazjalnych organizowanego przez UMK w Toruniu i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Spotkanie otworzyła przewodnicząca Ligi Zadaniowej P. L. Gołembiowska. W zmaganiach konkursowych na terenie Szkoły Podstawowej w Jarantowicach wzięły udział: Szkoła Podstawowa nr 3 w Wąbrzeźnie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wąbrzeźnie, Szkoła Podstawowa w Wielkich Radowiskach, Szkoła Podstawowa w Łobdowie, Szkoła Podstawowa w Książkach, Szkoła Podstawowa w Myśliwcu, Szkoła Podstawowa w Ryńsku, Szkoła Podstawowa w Płużnicy i Szkoła Podstawowa w Dębowej Łące.