W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno – wychowawczych nauczyciele będą prowadzili naukę zdalną z wykorzystaniem LIBRUSa i rekomendowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej stron internetowych. Prosimy o systematyczne sprawdzanie wiadomości w LIBRUSie.

Informacje dla ósmoklasistów:
Centralna Komisja Egzaminacyjna poinformowała, że od 16 marca codziennie – o godz. 9:00 – na stronie CKE (cke.gov.pl) będą ukazywały się nowe zadania
z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego,
a o godz. 15:30 ich rozwiązania.

Od 17 marca rusza Kujawsko-Pomorska e-Szkoła dla ósmoklasistów
z języka polskiego, matematyki, biologii i fizyki.
Harmonogram i transmisja online będzie dostępna
na www.kujawsko-pomorskie.pl i edupolis.pl.

Na stronach serwisu Rzeczypospolitej Polskiej znajdują się plany zajęć i materiały dydaktyczne dla klas I – VIII (kliknij).
TVP, TVP ABC oraz TVP Kultura rozpoczynają emisję specjalnych pasm edukacyjnych dla dzieci i młodzieży
Więcej na ten temat na stronie internetowej MEN.

W związku z zawieszeniem zajęć w szkole, rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej jest przedłużona. Wszelkie zmiany terminów będą publikowane na stronie internetowej szkoły.