ZACZNIJ DOBRZE DZIEŃ

Od września w naszej szkole realizowana jest akcja Zacznij Dobrze Dzień, której głównym celem jest zachęcenie do codziennego, miłego powitania, zaczynanie dnia od miłych, drobnych gestów, które w prosty sposób sprawiają, że dzień staje się lepszy.

W ramach kampanii w szkole został zorganizowany we współpracy z Ośrodkiem Akademii Ja „Świat Emocji” w Wąbrzeźnie konkurs na „Najlepsze przywitanie klasowe”. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie klasy, które przedstawiły swoje przywitanie klasowe: były wiersze, piosenki, elementy tańca oraz wymiana gestów. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja: Pani Paulina Kiwała, Pani Dyrektor Monika Bestjan oraz nauczyciele Pani Iwona Karłowicz oraz Pan Tomasz Składanowski. Każda klasa za udział w konkursie otrzymała niespodzianki ufundowane przez Akademię – JA w Wąbrzeźnie, które wręczyła Pani Paulina Kiwała. Jako główną nagrodę szkoła otrzymała dwie gry korytarzowe. Bardzo serdecznie dziękujemy za ufundowane upominki i nagrody.
Pozytywną energię i radość chcemy pokazać i przekazać całej społeczności szkolnej, a zatem: “Zacznij Dobrze Dzień”!
Projekt kampani społecznej stworzyła Fundacja Kalos we z współpracy Akademia-JA oraz Fundacja Dbam o Mój Zasięg. Plakaty i wsparcie w realizacji otrzymaliśmy od Ośrodek Akademii JA ” Świat Emocji ” w Wąbrzeźnie.