Szlachetna paczka

Po raz kolejny Nasza Szkoła wzięła udział akcji „Szlachetna Paczka”. Dzięki wspólnemu wysiłkowi uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły udało się przygotować paczkę dla Pani Moniki. Zebrane dary zapakowaliśmy w 14 paczkach. Zebraliśmy: produkty spożywcze – żywność trwałą taką jak herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach oraz artykuły chemiczne i higieniczne tj. proszki do prania, płyny do mycia naczyń, mydła, żele do mycia, pastę do zębów, płyny czyszczące, szampony. Pani Monika otrzymała w świątecznej paczce piękne nowe koce oraz ręczniki.

Dostała również dres i adidasy. W zimowe dni nie będzie doskwierał jej już chłód, ponieważ uczniowie klasy ósmej zadbali o nowy piecyk olejowy. Może nim dogrzać pomieszczenie, w którym nie ma możliwości zainstalowania centralnego ogrzewania. Pomogliśmy również spełnić marzenie naszej podopiecznej o malowaniu, przekazując jej zestaw farb i kredek do malowania wraz z niezbędnymi akcesoriami i płótnami. Nie sposób wymienić wszystkiego czym podzieliliście się z dobrego serca. Paczki pakowaliśmy przez dwie godziny, a pracowało przy tym naprawdę sporo osób. Jesteście niesamowici !!!!!
Chcemy wyrazić szczere podziękowanie rodzicom naszych uczniów za okazane serce i pomoc, bez Waszej pomocy trudno byłoby zrealizować tę szczytną akcję. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!
Koordynatorzy akcji:
Regina Kotłowska i Tomasz Składanowski wraz z Panią Dyrektor Moniką Bestjan