Dzień Pluszowego Misia

25 listopada klasy 0-III świętowały “Dzień Pluszowego Misia”. Podczas wspólnych zajęć nie zabrakło zadań z zakresu kodowania, rysowania portretu misia oraz układania puzzli gigant. Uczniowie mieli okazję poznać historię misia, oglądając film edukacyjny. W tym dniu każdemu dziecku towarzyszył własny pluszowy miś. Dzień upływał w wielkiej radości i zadowoleniu. dyplom oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Panią Dyrektor. Serdecznie dziękujemy za tak owocny udział w konkursie.

Tego dnia także odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastyczno-konstrukcyjnego pt. “Misiaki-cudaki z owoców i warzyw”. Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas 0-III. Przedmiotem konkursu było wykonanie misia z owoców i warzyw. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością. Spośród wszystkich prac jury przyznało super ekstra misiową nagrodę, którą przyznano Antoninie Rojek, miejsce pierwsze przyznano: Tymonowi Łopatkiewicz z klasy 0, Amelii Harczenko z klasy I, Emilii Szczepaniak z klasy II oraz Oliwii Bieda z klasy III. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Panią Dyrektor. Serdecznie dziękujemy za tak owocny udział w konkursie.