Puchar Tymbarku

W dniach 21-22 października 2019 r. cztery zespoły uczniów naszej szkoły wzięły udział w powiatowych rozgrywkach XX. Edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W poniedziałek do zawodów przystąpiło 13 drużyn chłopców ze szkół podstawowych powiatu wąbrzeskiego. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii U10 zajęła IV miejsce, w kategorii U12 po wyrównanej walce chłopcy uplasowali się na VII miejscu.

We wtorek odbyły się rozgrywki dziewcząt. Do zawodów przystąpiło 9 zespołów. Żeńskie drużyny naszej szkoły spisały się na medal. W kategorii U10 dziewczynki zajęły II miejsce. W kategorii U12 zespół dziewcząt wyszedł z grupy z pierwszego miejsca, w ćwierćfinale i półfinale nasze zawodniczki pokonały swoje rywalki i dotarły do finału. Ostatecznie, po zaciętej finałowej walce, dziewczynki zajęły zaszczytne II miejsce.
Wspaniałym piłkarzom i piłkarkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!