UROCZYSTE OBCHODY DNIA CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. Dziewczynki składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy, organizują im ciekawe zabawy i konkursy. W tym roku z tej okazji w naszej szkole przygotowano tematyczną wystawę i zorganizowano ciekawe klasowe spotkania i zabawy. Chłopcy mieli do wykonania wiele śmiesznych zadań m.in.: nawlekanie igły, czy też rozwiązywanie zagadek i rebusów.

W każdej klasie odbyły się spotkania, w czasie których dziewczyny składały życzenia swoim kolegom i przygotowały wiele niespodzianek i prezentów. Na zakończenie tak pięknego dnia odbyła się DYSKOTEKA zorganizowana przez Samorząd Uczniowski dla klas IV – VIII, na której wybrano SUPER CHŁOPAKA z każdej klasy. W nagrodę otrzymał oryginalny Dyplom w kształcie krawata. Dyskoteka szkolna była również okazją do symbolicznego przekroczenia progu przez klasę IV i powitania ich przez starszych kolegów. Czwartoklasiści mieli za zadanie zjeść cytrynę i przy tym cały czas się uśmiechać. Uczestniczyli w zabawach przy muzyce, a na zakończenie zostali wyróżnieni DYPLOMAMI przez starszych kolegów. Ostatni dzień września w naszej szkole był dniem pełnym wrażeń i pozytywnych emocji. Wszyscy chłopcy czuli się dumni i wyróżnieni.