Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dnia 20 września 2019 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie dla uczniów kl. 0-III z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji mł. asp. Krzysztofem Świerczyńskim. Tematem spotkania było przypomnienie i utrwalenie zasad bezpieczeństwa na drodze, kontaktów z nieznajomymi. Dzieci aktywnie brały udział w zajęciach wykazując się swoją wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi swojego bezpieczeństwa. Na sali gimnastycznej pojawiło także się mobilne miasteczko, gdzie uczniowie mogli praktycznie uczyć się zasad bezpiecznego przejścia przez jezdnię. Wszyscy ze spotkania wyszli z dodatkową wiedzą i umiejętnościami praktycznymi. Na zakończenie dzieci bardzo serdecznie podziękowały za ciekawe i uczące spotkanie.