Bieg Myśliwiecki

W dniu 21 września 2019 r. uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły wzięli udział w 3. BIEGU MYŚLIWIECKIM organizowanym w Myśliwcu. Celem biegu była przede wszystkim popularyzacja biegania oraz promocja zdrowego stylu życia. Uczniowie kl. IV szkół podstawowych mieli do pokonania dystans 300 m, kl. VI – 600 m, kl. VII i VIII – 800 m. Naszą szkołę reprezentowało 18. zawodników, którzy wystartowali w trzech kategoriach wiekowych. Każdy z zawodników otrzymał pakiet startowy z numerem zawodnika do przypięcia na koszulce.

W kategorii dziewcząt i chłopców z roczników 2009 – 2010 Oliwia Imiałek zajęła 12 miejsce, Izabela Lewandowska miejsce 15, Piotr Więckowski zajął zaszczytne 9 miejsce, Oskar Śliwiński 11, a Oskar Łopatkewicz 12 miejsce.
W kategorii dziewcząt z roczników 2007 – 2008 szkołę reprezentowało 6 uczennic z klasy V. Ewelina Derkowska zajęła VII miejsce, tuż za nią na VIII miejscu uplasowała się Paulina Sroka. Paulina Lewandowska zajęła 16 miejsce, Martyna Dziekońska 17, a Amelia Drapała 18 miejsce.
W kategorii dziewcząt rocznik 2005-2006 szkołę reprezentowały 4 zawodniczki, które uplasowały się na zaszczytnych miejscach: na II stopniu podium stanęła Ilona Błaszkiewicz, VI miejsce zajęła Jagoda Grądzka, VII miejsce Lena Kowalkowska, VIII miejsce Katarzyna Bąk.
W kategorii chłopców roczników 2007 – 2008 doskonale zaprezentował się Marcin Imiałek , który zajął IV miejsce.
W kategorii chłopców z roczników 2005 – 2006 Michał Przekota zajął IV miejsce, a Daniel Pelka VIII.
Zawodnicy, którzy stanęli na podium oraz uplasowali się w pierwszej dziesiątce w każdej kategorii wiekowej otrzymali medale, pamiątkowe koszulki, z napisem „Bieg 4. Myśliwiecki”, kubeczki, breloczki, notesiki, natomiast wszyscy uczestnicy biegu zostali nagrodzeni pamiątkowym dyplomem. Wśród uczestników biegu przyznano rzeczowe nagrody specjalne. Plecak otrzymała Ewelina Derkowska.
Wszystkim uczestnikom biegu towarzyszyła ogromna wola walki i radość z możliwości osiągnięcia sukcesu sportowego. Udział w imprezie dał możliwość wspólnego spędzenia wolnego czasu na czynnym wypoczynku, był też okazją do wspaniałej zabawy.
Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.