Wybory do Samorządu Szkolnego

16 września w Naszej Szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie z klas 4-8 swoją kandydaturę mogli składać w postaci plakatów prezentujących swoją osobę.
Nowością była mini debata, gdzie uczniowie dopytywali swoich kandydatów odnośnie ich programów wyborczych i zadawali pytania dotyczące ich wizji szkoły. Każdy z uczniów oddał głos na swojego kandydata.

Po przeliczeniu głosów Komisja Wyborcza ustaliła listę 8 uczniów, którzy otrzymali największe poparcie wśród rówieśników. Najwięcej głosów otrzymała Weronika Dziub – 32, i tym samym objęła funkcję przewodniczącej SU. Uczniowie również poprzez głosowanie wybierali spośród nauczycieli opiekuna Samorządu Uczniowskiego, gdzie największe poparcie uzyskała Pani Sylwia Dąbrowska.
Skład Samorządu Uczniowskiego:
WERONIKA DZIUB – przewodnicząca SU