Nagrody Wójta

18 czerwca w Szkole Podstawowej w Jarantowicach odbyło się wręczenie Nagród Wójta najlepszym uczniom, którzy w mijającym roku osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Pan Wójt pogratulował nagrodzonym uczniom osiągniętych wyników w nauce, sukcesów w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych oraz podziękował za zaangażowanie i pracę nauczycielom.

W roku szkolnym 2018/2019 nagrody otrzymali: Klasa IV: Małgorzata Dziub, Oliwia Krawczyk, Lena Matuszak, Kinga Nadworna, Adam Niklewski, Patrycja Politowska Klasa V: Martyna Gryczkowska, Paulina Sroka, Julia Piasecka Klasa VI: Weronika Dziub, Joanna Nowocień Klasa VII: Ilona Błaszkiewicz, Wiktoria Skrzypczak, Kinga Sroka Uczniowie otrzymali piękne albumy książkowe Najlepszy absolwent naszej szkoły Szymon Kwiatkowski otrzymał jako nagrodę rower. Spotkanie umilił występ zespołu wokalnego z naszej szkoły, a także słodki poczęstunek. Nagrodzonym gratulujemy sukcesów, życzymy udanych wakacji i powodzenia w przyszłym roku szkolnym.