Apel podsumowujący semestr I

UROCZYSTE PODSUMOWANIE SUKCESÓW UCZNIÓW W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 8 lutego opiekun Samorządu Szkolnego Pan Tomasz Składanowski zorganizował uroczysty apel, na którym podsumowano wyniki uczniów w nauce i zachowaniu w I półroczu roku szkolnego 2018/2019. Celem uroczystości było nagrodzenie wzorowych uczniów, mobilizowanie ich do dalszej systematycznej pracy i aktywnego udziału w konkursach. Oprócz dyplomów nagrodzeni uczniowie otrzymali upominki muzyczne w wykonaniu Zespołu Wokalnego przygotowane pod kierunkiem Pani Małgorzaty Molczyńskiej. Gratulacje i Dyplomy za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu wręczyła Pani Dyrektor Szkoły Monika Bestjan następującym uczniom:

KLASA I
Lena Rosłan Oliwia Dziewięcka Kornelia Borowska Zachariasz Szumny

Klasa II Oliwia Bieda
Franciszek Matuszak
Aleksandra Dulska
Oliwier Zimnowłodzki

Klasa III Robert Jurkiewicz Zuzanna Łopatkiewicz Emilia Dziewięcka Oliwia Imiałek Sebastian Kędzierski Oskar Śliwiński

DYPLOMY ZA WZOROWE ZACHOWANIE OTRZYMALI:KLASA I
Oliwia Bokota Emilia Szczepaniak Kamil Dąbrowski

Klasa II Alicja Drapała Julia Wiśniewska

Klasa III Nadia Miller Piotr Więckowski Izabela Lewandowska

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE I W ZACHOWANIU:

Klasa IV Patrycja Politowska kl. IV- średnia 5,18 Lena Matuszak kl. IV – średnia 5,18 Oliwia Krawczyk kl. IV – średnia 5,0 Małgorzata Dziub kl. IV – średnia 4,91

Klasa V Martyna Gryczkowska kl. V – średnia 5,42 Miłosz Skowroński kl. V – średnia 5,08 Paulina Sroka kl. V – średnia 4,92

Klasa VI Weronika Dziub kl. VI – średnia 5,36 Joanna Nowocień kl. VI – średnia 5,27

Klasa VII Ilona Błaszkiewicz kl. VII – średnia 5,14 Wiktoria Skrzypczak kl. VII – średnia 4,93 Kinga Sroka kl. VII – średnia 4,86

Klasa VIII Szymon Kwiatkowski kl. VIII – średnia 4,86
DYPLOMY otrzymali także uczniowie ze stuprocentową frekwencją za systematyczne uczęszczanie na zajęcia:
Aleksandra Dulska kl. II
Franciszek Matuszak kl. II
Oskar Łopatkiewicz kl. III
Małgorzata Dziub kl. IV
Natalia Sierak kl. IV
Szymon Dachowski kl. V
Julia Kaliszczak kl. V
Wiktoria Kaszuba kl. V
Kacper Makowski kl. V
Miłosz Skowroński kl. V
Kacper Stachowski kl. V
Kamil Kaszuba, kl. VI
Kacper Łopatkiewicz kl. VI
Ilona Błaszkiewicz kl. VII
Karolina Witkowska kl. VII
Kamil Sierak kl. VIII
Na apelu podsumowano także wyniki Szkolnego Konkursu zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski ph. Największa i Najpiękniejsza Kartka Świąteczna. Dyplomy i nagrody rzeczowe otrzymali uczniowie z klasy III, IV i VII. Gratulujemy!