UDANY KULIG SZKOLNY

“…Szybko po drodze tak jak upiory Śmigajmy szybko – cicho i cicho. Niech sanki świszczą Jak błyskawica, Cha! cha! cha! Jak nam wesoło.”

(Juliusz Słowacki)

7 lutego Pani Dyrektor Monika Bestjan wraz z druhami i druhną z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jarantowicach zorganizowali dla wszystkich uczniów kulig. Rozbawione bractwo z zadowoleniem śmigało po szkolnych pagórkach, podziwiając piękny zimowy krajobraz. Była to wspaniała zabawa, pomimo że tradycyjne zaprzęgi konne zastąpiły nowe konie – mechaniczne. Dopisała pogoda i sanna odbyła się w wyjątkowo śnieżnych, wręcz bajkowych warunkach. Pani Dyrektor Szkoły serdecznie podziękowała Dyplomem za po raz kolejny zorganizowana świetną, zimową zabawę Panu Prezesowi OSP Zbigniewowi Szydzik, druhnie Pani Sylwii Łopatkiewicz, druhowi Panu Romanowi Lei i druhowi Łukaszowi Łuszczak.