Sukcesy klasy 1 w MegaMisji

MegaMisja to nieodpłatny ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych. W naszej szkole wyzwania Megamisji realizuje klasa I wraz z wychowawcą. Celem programu jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji uczniów. Dzięki uczestniczeniu w zajęciach najmłodsi stają się bezpiecznymi i świadomymi użytkownikami multimediów.

MegaMisja daje solidną bazę do mądrego i bezpiecznego poruszania się po świecie, w którym dzisiaj nie obędziemy się bez technologii. Po wielu zajęciach i wykonanych zadaniach jakie stawiają nam bliźniacy Julka i Kuba z MegaMisji przyszedł czas na nagrody. Klasa I wzbogaciła się o wiele nowych ciekawych książek i gier edukacyjnych, dodatkowo otrzymaliśmy paczkę z przyborami plastycznymi. Ostatnia najmilsza niespodzianka to nowoczesny tablet, który pomaga uczniom w nauce. Pierwszacy mega zadowoleni i gotowi na kolejne wyzwania.