POWIATOWEGO KONKURSU KOLĘD I PIOSENEK

Dnia 11 grudnia 2018 roku w Gminnym Centrum Kultury w Książkach, odbył się „I Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim i Niemieckim”. Konkurs zorganizowano w 4 kategoriach: soliści klas I-IV, zespoły klas I-IV, soliści klas V-VIII oraz zespoły klas V-VIII. Młodzi artyści zaprezentowali 23 wykonania znanych i mniej znanych kolęd i piosenek w języku angielskim i niemieckim. Szkołę Podstawową w Jarantowicach reprezentowały: Patrycja Skrzypczak z kl. IV z piosenką „Little Snowflake”, Marta Piotrowska z kl. V z kolędą „Silent Night”, Oliwia Krawczyk, Patrycja Politowska i Patrycja Skrzypczak z kl. IV z piosenką „We wishyou a Merry Christmas”, Ilona Błaszkiewicz, Kinga Sroka i Lena Kowalkowska z kl. VII z piosenką „Merry Christmas everyone”. Laureatami konkursu z naszej szkoły zostali:Miejsce I w kategorii soliści klas I-IV – Patrycja Skrzypczak Miejsce II w kategorii zespoły klas I-IV – Oliwia Krawczyk, Patrycja Politowska, Patrycja Skrzypczak Wyróżnienie – Marta Piotrowska. Gratulujemy serdecznie nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów! Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani, poziom występów był bardzo wysoki. Całe wydarzenie przebiegało w miłej, świątecznej atmosferze. Dziękujemy organizatorom konkursu za możliwość uczestnictwa.