Szlachetna paczka

Po raz trzeci nasza szkoła wzięła udział akcji „Szlachetna Paczka”. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się przygotować paczkę dla Pani Stanisławy. Zebrane dary zmieściły się w 6 dużych kartonach. Zebraliśmy: produkty spożywcze – żywność trwała (herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa w puszkach), artykuły chemiczne i higieniczne (proszki do prania, płyny do mycia naczyń, mydła, żele do mycia, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów), czajnik bezprzewodowy, radio, gruby koc, ciepłe skarpetki i inne.
Chcemy wyrazić szczere podziękowanie rodzicom naszych uczniów za okazane serce i pomoc, bez Waszej pomocy trudno byłoby zrealizować tę szczytną akcję.