#RazemNaŚwięta

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w szczególny sposób włączyli się do udziału w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej polegającej na działaniu przedświątecznego wolontariatu”Razem na Święta”. W przedsięwzięciu mogą wziąć udział wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, które zorganizują działania w ramach przedświątecznego wolontariatu. Okres przedświąteczny bowiem to najlepszy czas, aby okazać wsparcie osobom starszym, chorym, samotnym, potrzebującym pomocy z naszych społeczności szkolnych i lokalnych. Za nami już dwie akcje zbiórka dla podopiecznych zwierząt ze Stowarzyszenia S.O.S w Wąbrzeźnie oraz udział w akcji Szlachetna Paczka. To piękny gest i ukłon w stronę potrzebujących. Organizatorzy akcji są dumni z dzieci i rodziców za tak doskonałe zrozumienie idei akcji.