VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, która odbywa się rokrocznie w ostatni piątek września. Ma ona na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. W naszej szkole ten dzień obchodziliśmy po raz drugi. Uczniowie uzupełniali losy z brakującymi liczbami odnoszącymi się do tabliczki mnożenia. W role asystentów przeprowadzających konkurs wcieliły się trzy uczennice z najstarszych klas. Z tej okazji uczniowie wykonali również piękne plakaty.

Dzięki nim, każdy kto przebywał w murach naszej szkoły, mógł przypomnieć sobie zapomniane przez wakacje wyniki mnożenia. Uczniowie, którzy zdali egzamin, otrzymali z rąk Pani Dyrektor Moniki Bestjan legitymację MT EXPERT. Jest ona miłą pamiątką oraz motywacją do dalszej nauki. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i liczymy na to, że za rok grono tych osób się powiększy.
Organizatorzy: Ewa Falkowska i Regina Kotłowska.