Nasi sportowcy na II Biegu Myśliwieckim

W sobotnie przedpołudnie 29 września 2018 roku 31 uczniów Naszej szkoły wzięło udział w 2 Biegu Myśliwieckim. Celem i założeniem imprezy było popularyzowanie i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej. Trasy biegu dostosowane były do grup wiekowych uczestników. W kategorii dziewcząt z rocznika 2008-2007 pokonując dystans 600 m na podium znalazła się Ewelina Derkowska zajmując II miejsce oraz Wiktoria Kaszuba III miejsce. W pierwszej dziesiątce znalazła się również Paulina Sroka z klasy V.

W kategorii chłopców z rocznika 2008-2007 jako szósty do mety dobiegł Marcin Imiałek z klasy VI, ósmą pozycję zajął Sławomir Igliński z klasy V natomiast na dziewiątej pozycji znalazł się Kacper Łopatkiewicz – uczeń klasy VI. W kategorii dziewcząt rocznika 2006-2005 na dystansie 600 m w czołowej dziesiątce znalazła się Lena Kowalkowska, Katarzyna Bąk, Kinga Sroka oraz Jagoda Grądzka. Był to dzień pełen wrażeń i sportowych emocji. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.