Zakończenie klasy III

21 czerwca 2018r. uczniowie klasy III w uroczystej atmosferze zakończyli I etap edukacyjny i pożegnali rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się od zatańczenia przez dzieci poloneza i wygłoszenia słów „Było to tak niedawno, a już za nami pierwszy etap edukacji. Te trzy lata minęły bardzo szybko. Dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważną uroczystością, bo zamyka pierwszy etap nauki w naszym życiu, a mianowicie edukację wczesnoszkolną w klasach I-III.

Tutaj uczyliśmy się stawiać pierwsze kroki w olbrzymi świat nauki. Właśnie tu kreśliliśmy pierwsze niezgrabne litery, z trudem składaliśmy litery w wyrazy, a wyrazy w zdania. Poznawaliśmy piękno naszej ojczyzny i uczyliśmy się miłości do naszej ziemi rodzinnej”.
W programie artystycznym wykonanym przez uczniów klasy III nie zabrakło wspomnień, refleksji, humorystycznych scenek, piosenek oraz podziękowań dla nauczycieli i rodziców. Po występie pani dyrektor pogratulowała uczniom promocji, podziękowała za trud, zaangażowanie i godne reprezentowanie szkoły. Zostały rozdane Nagrody Dyrektora uczniom wyróżniającym się w nauce, Nagrody Wychowawcy oraz Pamiątki ukończenia klasy III.
Podziękowania zostały również skierowane do rodziców za pomoc, wsparcie i zaangażowanie w życie szkoły.