Wzorowy zeszyt

20 czerwca został rozstrzygnięty szkolny konkurs pod nazwą ,,Wzorowy zeszyt’’. Skierowany był do uczniów klas I-III, a jego głównym celem było zwrócenie uwagi na estetykę prowadzenia zeszytów szkolnych. Konkurs trwał od listopada 2017 roku do czerwca 2018 roku i przebiegał w dwóch etapach.

Pierwszy zakończył się w maju 2018 roku w każdej z klas I etapu edukacyjnego. Zadaniem wychowawców i uczniów było wybranie trzech najładniejszych zeszytów. Drugi etap polegał na ocenie zgłoszonych do konkursu zeszytów i wyboru ,,Wzorowego zeszytu’’ w każdej z klas. Wyboru najładniejszych zeszytów podjęła się pani dyrektor Monika Bestjan, która zwracała szczególną uwagę na estetykę prowadzenia zeszytu, systematyczność oraz kaligrafię.  Nagrodę i dyplom za wzorowe prowadzenie zeszytu w klasie I otrzymała Oliwia Bieda, w klasie II Robert Jurkiewicz, a w klasie III Małgorzata Dziub.