„Dzień dziecka” dla najmłodszych uczniów

Z Z okazji „Dnia dziecka” dla uczniów pierwszego etapu edukacyjnego nauczyciele i rodzice przygotowali wyjazd do Przydworza. Tego dnia nie zabrakło dla dzieci niespodzianek w postaci słodkości i pysznych lodów na ochłodę gorącego upalnego dnia spędzanego na łonie natury. Podczas pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym uczniowie grali w piłkę, uczestniczyli w zabawach i grach ruchowych zorganizowanych w ramach „Małej olimpiady sportowej”.

Uczniowie zmagali się w różnych konkurencjach sportowych gdzie każdemu towarzyszyła świetna zabawa i przestrzeganie zasady zdrowej rywalizacji. Był to dzień spędzony aktywnie i każdy przywiózł ze sobą promień słońca w postaci opalenizny. Tego dnia nie zabrakło niespodzianki od Pana Wójta za co serdecznie dziękujemy. Po aktywności fizycznej uczniowie mogli zjeść pyszną kiełbaskę przygotowaną specjalnie dla nich.