Nowoczesny sprzęt multimedialny dla naszej szkoły

Nowoczesny sprzęt multimedialny dla naszej szkoły
Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej realizuje zadania finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO).

Inwestycja pn. „Wdrażanie inwestycji C2.1.2 Wyrównanie poziomu wyposażenia szkół w przenośne urządzenia multimedialne – inwestycje związane ze spełnieniem minimalnych standardów sprzętowych, wskaźnik C15G Nowe komputery przenośne (laptopy, laptopy przeglądarkowe i tablety) do dyspozycji uczniów”, jest częścią realizacji inwestycji w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Nasza szkoła otrzymała 10 zestawów przeglądarkowych.
Nowe urządzenia znacząco wesprą proces nauczania oraz rozwój kompetencji cyfrowych uczniów, wyrównując dostęp do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych.
Dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 1 410 000 000 PLN dla wszystkich Beneficjentów na terenie całego kraju.