Zakończenie roku szkolnego

Po całym roku wytężonej nauki i pracy pedagogicznej, dydaktycznej i wychowawczej nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji. Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która miała miejsce 21 czerwca 2024 r. zgromadziła uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie odebrali nagrody, dyplomy, podziękowania za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, ale także za aktywne uczestniczenie w życiu szkoły.

Poniżej zamieszczamy listę wyróżnionych uczniów:

Uczniowie klasy I:
Nagroda Dyrektora: Maja Maliszewska, Wojciech Kossowski, Kacper Lewandowski, Benedykt Budniewski
Nagroda wychowawcy: Zuzanna Rojek, Aleksandra Paczkowska, Matylda Wiśniewska

Uczniowie klasy II:
Nagroda Dyrektora: Krawczyk Lena, Góralska Oliwia
Nagroda wychowawcy: Bieda Agata, Pilipczuk Jakub,Puzon Dominika, Fuks Wiktor,
Kunicka Emilia, Grabowska Julia, Kosmala Estera, Paradowska Antonina, Socha Agnieszka, Zimnowłodzka Laura

Uczniowie klasy IV:
Nagroda Dyrektora- Weronika Dudkiewicz, Aleksander Kossowski, Zuzanna O’Donnell, Aleksandra Sroka,
Nagroda wychowawcy- Kornelia Dziekońska, Maja Dziewięcka, Marta Modrzyńska

Uczniowie klasy V:
Nagroda Dyrektora- Amelia Harczenko, Aleksandra Kamińska, Aleksandra Puzon, Dominik Gryczkowski, Bartek Niklewski, Karol Jurkiewicz, Tymon Wiśniewski, Filip Łuszczak
Nagroda wychowawcy- Joanna Balawajder, Kinga Lesińska, Julia Strzelecka, Emil Szumkow

Uczniowie klasy VI:
Nagroda Dyrektora- Lena Rosłan, Oliwia Bokota, Oliwia Dziewięcka
Nagroda wychowawcy- Aleksandra Węglińska, Emilia Szczepaniak

Uczniowie klasy VII:
Nagroda Dyrektora- Oliwia Bieda
Nagroda wychowawcy- Alicja Drapała, Franciszek Matuszak, Aleksandra Dulska

Pani Dyrektor Monika Bestjan wręczyła listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów.
Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Dyplomy za wysoką frekwencję otrzymali: Kacper Lewandowski, Lena Krawczyk, Aleksander Kossowski, Maja Dziewięcka, Aleksandra Sroka, Aleksandra Kamińska, Filip Łuszczak, Remigiusz Leja, Oliwia Bokota, Sebastian Kędzierski, Oskar Łopatkiewicz, Oliwia Graux.

Nagrody oraz wyróżnienia dla uczestników Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu plastycznego – etap gminny otrzymali: Fabian Muller, Emilia Kunicka, Fabian Muller, Oliwia Bieda, Joanna Balawajder, Julia Grabowska.
Nagrodę opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędności otrzymała Maja Dziewięcka.

Nagrodę w konkursie Liga Zadaniowa: Oliwia Bieda.
Nagrodę za udział w konkursie o Wąbrzeźnie i ziemi wąbrzeskiej “Cudze chwalicie, swego nie znacie” otrzymali Alicja Drapała, Paweł Augustynowicz, Oliwier Zimnowłodzki.
Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!