Pożegnanie absolwentów

W czwartek 20 czerwca pożegnaliśmy uroczyście uczniów klasy ósmej, nie brakowało wzruszeń, podziękowań i życzeń na przyszłość. Uroczystość z udziałem dyrektora szkoły, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, zaproszonych gości, rodziców oraz uczniów klas IV-VII rozpoczęła się Polonezem oraz odśpiewaniem hymnu państwowego. Następnie absolwenci wierszem i piosenką podziękowali dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu i kochanym rodzicom za trud i serce włożone w edukację i wychowanie, za wspaniałe lata nauki. Po występach i złożeniu uroczystego ślubowania nastąpił moment wręczenia Dyplomów Absolwenta Szkoły Podstawowej oraz nagród. Nagrodę Dyrektora otrzymali: Oliwia Imiałek, Nadia Müller i Robert Jurkiewicz.

Nagrodę Wychowawcy: Oskar Śliwiński, Sebastian Kędzierski, Emilia Dziewięcka, Piotr Więckowski, Oskar Łopatkiewicz, Zuzanna Łopatkiewicz. Za 100% frekwencję w roku szkolnym 2023/2024 nagrodę otrzymał Sebastian Kędzierski, a dyplom za wysoką frekwencję otrzymali: Oskar Łopatkiewicz i Oliwia Graux. Podczas uroczystości nie zabrakło oczywiście listów gratulacyjnych oraz podziękowań dla rodziców, za ich zaangażowanie w życie szkoły. Absolwentów pożegnali również uczniowie z klas młodszych, na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil wręczyli im pamiątkowe medale.
Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia i wielu sukcesów na kolejnym etapie edukacji.