Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

W dniu 24 stycznia 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wśród zaproszonych gości była Pani Dyrektor Monika Bestjan, Panie z KGW w Jarantowicach oraz Babcie i Dziadkowie naszych uczniów. Była to wspaniała okazja do wspólnego spotkania i świętowania.

Był to czas podziękowań za wielkie serce, za troskę, opiekę i miłość. Babcia i dziadek to osoby, które zawsze mają czas dla swoich wnucząt, zawsze lepiej je rozumieją, potrafią pocieszyć, bezgranicznie je kochają, mają dla nich więcej cierpliwości, stanowią pomoc dla zabieganych rodziców. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Często wartości przekazywane przez nich są drogowskazem i pomocą w wyborze drogi życiowej, niektóre zdania, porady są zapamiętywane do końca życia. Babcia i dziadek czynią dzieciństwo swych wnuków udanym i szczęśliwym. Dzieci w ramach podziękowań przygotowały kolorowe kalendarze i dedykowały swoje wiersze, piosenki i tańce, które umiliły czas wszystkim zaproszonym gościom.