Pasowanie na Zerówkowicza

Dzień 29 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci uczęszczających do zerówki. Właśnie tego dnia w gronie najbliższych odbyło się Pasowanie na Zerówkowicza. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej noszącej tytuł „Jesienny czas”. W tym ważnym dniu dzieci zaprezentowały to, czego nauczyły się od początku roku szkolnego. Nie zabrakło umiejętności recytatorskich, wokalnych oraz tanecznych. Po części artystycznej odbyło się uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Monika Bestjan dokonała uroczystego pasowania na zerówkowicza. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i książeczki. Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski ufundowali dla klasy upominki za co serdecznie dziękujemy. To miłe spotkanie zakończyło się wspólną fotografią oraz zaproszeniem na słodki poczęstunek.