Dzień chłopaka

W piątek, 29 września 2023 r. Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował szkolną dyskotekę połączoną z obchodami Dnia Chłopaka, przypadającego w tym roku na sobotę, 30 września. Przedstawiciele Samorządu, między innymi przewodniczący – Oskar Łopatkiewicz i jego zastępca – Lena Rosłan, a także wielu innych uczniów w tajemnicy przed ogółem,

przygotowali scenariusz imprezy, który został zaaprobowany przez opiekuna –
p. Marcina Wróblewskiego i wdrożony do realizacji. Wszystko zaczęło się od udekorowania naszej sali gimnastycznej i przerobienia jej na klimatyczną salę taneczną. Uczniowie poszczególnych klas 4-8 ustawili stoliki z przekąskami i napojami i rozpoczęła się impreza. Członkowie SU przywitali gorąco zebranych i zaczęło się przedstawienie. Najpierw krótki montaż z najbardziej charakterystycznymi typami chłopców – był i sportowiec i kulturysta, kujon i amator motoryzacji, potem rozpoczęła się dyskoteka. DJ “Oski” wprawił wszystkich swoją muzyką w doskonały, taneczny nastrój. W międzyczasie były przerwy na odpoczynek i poczęstunek, w których odbywały się konkursy. Wszyscy doskonale się bawili i nawet nie spostrzegliśmy się kiedy wybrzmiała ostatnia taneczna melodia i impreza dobiegła końca. Posprzątaliśmy po sobie i rozjechaliśmy się autobusem do swoich domów. Już nie możemy się doczekać następnej imprezy, zorganizowanej przez naszych przedstawicieli.