Wybory do RSU

15 września 2023 r. w Międzynarodowym Dniu Demokracji odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego i opiekuna Samorządu. W ramach kampanii wyborczej kandydaci przygotowali plakaty, na których zaprezentowali swoje pomysły i programy. W dniu głosowania osobiście zachęcali wyborców, by oddali na nich głos. Uprawnionych do glosowania było 73 uczniów, którzy mogli wypowiedzieć się w ważnej dla nich sprawie i wybrać osoby reprezentujące ich interesy i sprawy. Aktywny udział w wyborach był dla wszystkich uczniów wspaniałą lekcją demokracji.

Po przeliczeniu wszystkich głosów Komisja Wyborcza ogłosiła wyniki. Do Rady Samorządu Uczniowskiego weszli:
Przewodniczący – Oskar Łopatkiewicz
Zastępca Przewodniczącego – Lena Rosłan
Skarbnik – Maja Dziewięcka
Sekretarz – Michał Urbański, Oliwia Czarnecka
Członkowie:
Joanna Balawajder, Aleksandra Puzon, Amelia Drapała, Weronika Dudkiewicz, Kornelia Dziekońska, Kornelia Borowska, Oliwia Bieda, Aleksandra Dulska, Maja Gburczyk, Zofia Grabowska, Gabriela Kiwała, Igor Piasecki.
Opiekunem Samorządu Uczniowskiego został Pan Marcin Wróblewski.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej.