Zakończenie roku

Po całym roku wytężonej nauki i pracy pedagogicznej, dydaktycznej i wychowawczej nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji. Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która miała miejsce 23 czerwca 2023 r. zgromadziła uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po mszy św. odbyła się uroczysta akademia.
Uczniowie odebrali nagrody, dyplomy, podziękowania za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, ale także za aktywne uczestniczenie w życiu szkoły. Poniżej zamieszczamy listę wyróżnionych uczniów:

Uczniowie klasy I:
Nagroda Dyrektora: Dominika Puzon, Oliwia Góralska, Lena Krawczyk,Jakub Pilipczuk, Agata Bieda, Emilia Kunicka
Nagroda wychowawcy: Marcel Olszewski, Antonina Paradowska,Julia Grabowska, Laura Zimnowłodzka,Estera Kosmala, Agnieszka Socha

Uczniowie klasy II:
Nagroda Dyrektora: Wojciech Kiwała, Sławomir Łuszczak, Filip Szymelfenig, Antonina Rojek, Julia Politowska
Nagroda wychowawcy: Daria Bańczerowska, Natalia Białkowska

Uczniowie klasy IV:
Nagroda Dyrektora- Amelia Harczenko, Aleksandra Kamińska, Aleksandra Puzon, Dominik Gryczkowski, Karol Jurkiewicz, Filip Łuszczak, Bartosz Niklewski, Tymon Wiśniewski
Nagroda wychowawcy- Joanna  Balawajder, Kinga Lesińska, Emil Szumow

Uczniowie klasy V:
Nagroda Dyrektora- Lena Rosłan, Oliwia Bokota
Nagroda wychowawcy- Oliwia Dziewięcka, Szymon Dąbrówka, Emilia Szczepaniak

Uczniowie klasy VI:
Nagroda Dyrektora- Oliwia Bieda, Aleksandra Dulska
Nagroda wychowawcy- Franciszek Matuszak, Alicja Drapała, Paweł Augustynowicz

Uczniowie klasy VII:
Nagroda Dyrektora- Oliwia Imiałek, Nadia Muller, Oskar Śliwiński, Robert Jurkiewicz
Nagroda wychowawcy- Sebastian Kędzierski, Piotr Więckowski, Oliwia Graux, Oskar Łopatkiewicz

Pani Dyrektor Monika Bestjan wręczyła listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów.
Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.

Dyplomy za wysoką frekwencję otrzymali: Sebastian Kędzierski, Aleksandra Kamińska, Aleksandra Puzon.

Nagrody za działalność w Samorządzie Uczniowskim otrzymali: Lena Matuszak, Antoni Kiwała, Martyna Romanowska, Lena Rosłan

Nagrodę za aktywną działalność w projekcie Englisch Teaching otrzymała Lena Rosłan.

Nagrody oraz wyróżnienia dla uczestników Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu plastycznego – etap gminny otrzymali: Fabian Muller, Bartosz Kunicki, Julia Politowska, Sebastian Kędzierski, Agnieszka Socha, Amelia Harczenko, Laura Zimnowłodzka, Oliwier Zimnowłodzki, Nadia Muller.
Nagrodę opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędności otrzymała Oliwia Dziewięcka, Maja Dziewięcka, Aleksandra Puzon.
Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!