Pożegnanie Pani Uli i Pani Eli

Wielkość pracy zawodowej polegać może przede wszystkim na tym, że łączy ludzi.
Antoine de Saint Exupery
Podczas uroczystości zakończenia roku  pożegnaliśmy Panią Urszulę Arentewicz – nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej i matematyki oraz Panią Krystynę Langowską- sekretarza szkoły odchodzące na emeryturę.

Dyrektor podziękowała Pani Urszuli za wieloletnią pracę, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Pani Krystynie podziękowała za zdyscyplinowanie, cierpliwość oraz oddanie sprawom szkoły. Głos zabrali również uczniowie, którzy wyrecytowali z tej okazji specjalnie przygotowane wiersze oraz zaśpiewali piosenki. Dla obu Pań Rada Rodziców oraz samorząd uczniowski przygotowała okolicznościowe kwiaty.
Paniom odchodzącym na emeryturę składamy raz jeszcze serdeczne podziękowania za współpracę naznaczoną ogromnym ładunkiem ciepła, dobra i szlachetności. Życzymy dużo zdrowia, długich lat życia – spokojnych i pogodnych, ubogaconych rodzinną radością. Wykorzystania wolnego czasu na realizację własnych planów i zamierzeń.