Drzwi otwarte dla rodziców i dzieci

Dnia 19 marca 2018 r. Dyrektor Szkoły zaprosiła na uroczyste spotkanie wszystkich rodziców i dzieci, które w przyszłym roku szkolnym będą uczęszczać do klasy „0” i klasy I. Przybyłych gości powitała gorąco Pani Dyrektor, która przedstawiła obecną na spotkaniu kadrę pedagogiczną i koncepcję naszej szkoły. Rodzice wysłuchali wykładu połączonego z prezentacją nt: Ogólnych wymagań edukacyjnych oraz Oferty naszej szkoły. Poznali także bazę placówki i otrzymali kolorowe foldery promujące naszą szkołę. W holu szkoły przygotowano wystawkę prezentującą gazetki szkolne, które są wydawane od wielu lat. Dzieci zostały uroczyście powitane słodyczami i imiennymi wizytówkami z napisem: KANDYDAT NA UCZNIA.

Następnie zwiedziły wszystkie pracownie i Kąciki Zabaw. Nauczyciele przygotowali wiele atrakcji. Zaprosili wszystkie dzieci na ciekawe zajęcia, na których uczyły się przy muzyce nowych słów w języku angielskim. Nie zabrakło ulubionych filmów i zabaw z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Największą atrakcją cieszyła się SALA ZABAW, gdzie prowadzono zajęcia muzyczno – ruchowe. Rodzice otrzymali komplet niezbędnych dokumentów i uzyskali pomoc w ich przygotowaniu. Spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej i atmosferze. Rodzice stwierdzili, że nasza szkoła jest z pasją i jest przyjazna dzieciom i rodzicom.