Zakończenie klas III

20 czerwca dzieci, rodzice i nauczyciele spotkali się na uroczystości z okazji zakończenia przez uczniów klasy III pierwszego etapu nauki. Przejście dzieci z klasy III do IV to kolejny ważny próg w ich edukacji. Uczniowie pożegnali się ze swoją wychowawczynią na tradycyjnej uroczystości ,,Przekroczenia Progu’’. Podziękowali Dyrektor Szkoły pani Monice Bestjan, swojej wychowawczyni, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzone trzy lata nauki, opiekę i wsparcie. Dzieci zaprezentowały specjalnie przygotowany z tej okazji program artystyczny.

Były wiersze, piosenki, tańce i podziękowania. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki. Uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu pani Dyrektor wręczyła dyplomy Wzorowego Ucznia, Nagrodę Dyrektora Szkoły i Nagrodę Wychowawcy, a rodzicom podziękowania za zaangażowanie, życzliwość i pracę na rzecz szkoły. Trzecioklasiści otrzymali również życzenia i upominki od Samorządu Uczniowskiego.