Szkolny Turniej Wiedzy Pożarniczej

16 marca odbył się apel, na którym Dyrektor Szkoły wraz z prezesem Ochotniczej Straży Pożarniczej w Jarantowicach uroczyście ogłosili wyniki szkolnego etapu Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W konkursie brali udział uczniowie z klas IV – VI i uczniowie klasy VII, którzy rozwiązywali trudniejsze testy. Uczestnicy konkursu rozwiązywali testy dotyczące m.in. historii pożarnictwa, udzielania pierwszej pomocy oraz sprzętu jakim na co dzień posługują się strażacy. Laureaci konkursu szkolnego będą reprezentować szkołę w ROZGRYWKACH GMINNYCH.

Uczniowie, którzy najlepiej rozwiązali test otrzymali Dyplomy i Słodkie Nagrody ufundowane przez prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej pana Zbigniewa Szydzika. NAGRODZENI W KL. IV – VI
I miejsce – Krystian Banaś z kl. V
II miejsce Kamil Kaszuba z kl. V
III miejsce Kacper Stachowski z kl. IV