Kwiatek dla wszystkich Pań

8 marca dzień radosny, dużo kwiatów, dużo wiosny. Niech dla Ciebie słońce świeci. Niech Ci czas radośnie leci.
8 marca z okazji DNIA KOBIET Panowie z Samorządu Uczniowskiego i Samorządów Klasowych oraz panowie Nauczyciele i pracownicy szkoły przygotowali dla Pani Dyrektor, wszystkich Pań i koleżanek w szkole wiele niespodzianek. Była to gorące życzenia, KWIATOWA POCZTA, laurki, słodkie niespodzianki i prezenciki. W klasach odbyły się spotkania „przy herbatce”. Chłopcy przygotowali oryginalne zabawy i konkursy.

W przygotowaniu niespodzianek pomagali rodzice, za co serdecznie dziękujemy. W holu szkoły zaprezentowano tematyczną wystawę i portrety ZASŁUŻONYCH POLEK. Wszystkie Panie DZIĘKUJĄ! za pamięć i za to, że ten dzień był uroczysty i miły.