Dzień godności

12 maja 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach VI Gminnego Dnia Godności zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Ryńsku. Maja, Krzysiu, Lidia i Maciej wzięli udział w konkursie plastycznym, pt.: „Moje wymarzone wakacje”. Wybór najlepszej pracy okazał się bardzo trudnym zadaniem dlatego Jury postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego nagrody. Uczniowie naszej szkoły oraz SP w Ryńsku i SP w Myśliwcu wraz z opiekunami spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku słuchając występów recytatorskich oraz muzycznych uczniów z SP Ryńsk. Wszystkim uczestnikom Dnia Godności dużo radości sprawiło wspólne stworzenie za pomocą kolorowej kredy na placu przed szkołą wielkiego obrazu pt.: „Cudowny świat”.