Zakończenie Roku Szkolnego

Po całym roku wytężonej nauki i pracy pedagogicznej, dydaktycznej i wychowawczej nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji. Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która miała miejsce 24 czerwca 2022 r. zgromadziła uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Po mszy św. odbyła się uroczysta akademia na

Uczniowie odebrali nagrody, dyplomy, podziękowania za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu, ale także za aktywne uczestniczenie w życiu szkoły. Poniżej zamieszczamy listę wyróżnionych uczniów:

Uczniowie klasy I:
Nagroda Dyrektora: Antonina Rojek, Wojciech Kiwała, Julia Politowska, Sławomir Łuszczak
Nagroda wychowawcy: Daria Bańczerowska, Filip Szymelfenig

Uczniowie klasy II:
Nagroda Dyrektora: Aleksandra Sroka, Zofia Grabowska, Weronika Dudkiewicz, Kornelia Dziekońska
Nagroda wychowawcy: Marta Modrzyńska, Zuzanna O Donnell, Szymon Wiśniewski

Uczniowie klasy IV:
Nagroda Dyrektora- Lena Rosłan

Nagroda wychowawcy- Szymon Dąbrówka, Oliwia Bokota, Oliwia Dziewięcka, Emilia Szczepaniak

Uczniowie klasy V:
Nagroda Dyrektora- Oliwia Bieda, Aleksandra Dulska
Nagroda wychowawcy- Paweł Augustynowicz, Alicja Drapała, Franciszek Matuszak

Uczniowie klasy VI:
Nagroda Dyrektora- Nadia Müller, Robert Jurkiewicz, Oskar Śliwiński, Oliwia Imiałek, Sebastian Kędzierski
Nagroda wychowawcy- Zuzanna Łopatkiewicz, Oliwia Graux

Uczniowie klasy VII:
Nagroda Dyrektora- Lena Matuszak, Oliwia Krawczyk, Julia Bestjan, Patrycja Politowska
Nagroda wychowawcy- Małgorzata Dziub, Adam Niklewski,Antoni Kiwała, Kinga Nadworna, Paweł Urbański
Pani Dyrektor Monika Bestjan wręczyła listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych uczniów.
Absolwenci otrzymali świadectwo ukończenia szkoły podstawowej z wyróżnieniem: MartynaGryczkowska, Paulina Sroka, Przemysław Leja, Miłosz Skowroński.

Nagrodę za wybitne osiągnięcia w zawodach sportowych w pływaniu na szczeblu wojewódzkim i regionalnymotrzymała Oliwia Imiałek z klasy VI

Dyplomyza wysoką frekwencję otrzymali: Tymon Łopatkiewicz, Oskar Łopatkiewicz, Sebastian Kędzierski.
Nagrody dla uczestników Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu plastycznego – etap gminny otrzymały Antonina Rojek i Aleksandra Sroka.
Wyróżnienia w w konkursie organizowanym przez SP Ryńsk pt.”Pokój na świecie” otrzymują Paweł Urbański, Maja Przekota i Maciej Nadolny.
Dyplomy za udział w programie Superkoderzy otrzymali uczniowie: Paweł Augustynowicz, Oliwia Bieda, Oliwia Czarnecka, Alicja Drapała, Aleksandra Dulska, Franciszek Matuszak, Maciej Nadolny, Julia Wiśniewska, Nikodem Zalewski oraz OliwierZimnowłodzki.
Nagrody za systematyczne korzystanie z platformy Insta.ling otrzymali: Lena Matuszak, Jeremiasz Szumny, BartoszOsetek oraz Oskara Śliwińskiego. Dyplomy otrzymali: Julia Kaliszczak, Paulina Sroka, Kacper Stachowski, Eryk Bieliński, Oliwia Bieda, Małgorzata Dziub, Michalina Dziura, Kinga Nadworna, Martyna Dziekońska, Krystian Szumkow, Emilia Szczepaniak, Kacper Makowski, Adam Niklewski, Zuzanna Kamińska, Zachariasz Szumny, Julia Bestjan, Ewelina Derkowska oraz Magdalena Stańczak.
Nagrodę opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędności otrzymała Oliwia Dziewięcka.
Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji!