Pożegnanie absolwentów

W czwartek 23 czerwca pożegnaliśmy uroczyście uczniów klasy 8. Na uroczystości zgromadzili się dyrektor, nauczyciele, zaproszeni goście aby uroczyście pożegnać uczniów klas ósmych – kończących edukację w naszej szkole. Absolwentom towarzyszyli dumni, a momentami nawet wzruszeni rodzice. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu. Następnie głos zabrali absolwenci, którzy w krótkim programie artystycznym wyrazili swoje podziękowania dyrekcji, wychowawcom, gronu pedagogicznemu oraz rodzicom za trud włożony w edukację i wychowanie. Po występach nastąpił bardzo uroczysty moment wręczenia nagród.

Nagrodę dyrektora otrzymali: Martyna Gryczkowska, Paulina Sroka, Przemysław Leja oraz Miłosz Skowroński.
Nagrodę wychowawcy otrzymali: Krystian Szumkow, Szymon Dachowski, Magdalena Stańczak, Filip Dąbrówka, Bartosz Osetek, Ewelina Derkowska, Bartosz Góralski, Julia Kaliszczak.
Nagrodę Specjalną ufundowaną przez Radę Rodziców otrzymala Martyna Gryczkowska.
Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji.
Oczywiście na takiej uroczystości nie mogło zabraknąć listów gratulacyjnych dla rodziców, podziękowań za ich zaangażowanie w życie szkoły oraz pożegnania absolwentów przez delegację kolegów z klas siódmych.