Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

Dziś, z okazji XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, na uczniów naszej szkoły czekało wiele niespodzianek. Każdy miał okazję zmierzyć się z zadaniami matematycznymi, które sprawdzały znajomość tabliczki mnożenia i rozwijały logiczne myślenie. Nauczyciele – koordynatorzy akcji przygotowali między innymi stacje zadaniowe, labirynty, kolorowanki, układanki i uzupełnianki matematyczne. Uczniowie uzupełniali rysunki wg określonego wzoru oraz rozwiazywały rebusy. Dzieci i młodzież naszej szkoły z zapałem uczyły się wierszyków i rymowanek związanych z tabliczką mnożenia oraz rozwiązywały testy interaktywne. Cały dzień spędziliśmy na wyśmienitej zabawie połączonej z nauką. Nie możemy się już doczekać kolejnego święta tabliczki mnożenia.