DZIEŃ DZIECKA pod hasłem: „ŻYJ KOLOROWO I BAJECZNIE, ALE ZDROWO I BEZPIECZNIE”.

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Nie inaczej było u nas w szkole. Z okazji Dnia Dziecka Pani Dyrektor Szkoły złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta oraz w imieniu Wójta Gminy Ryńsk wręczyła słodkie upominki, za które serdecznie dziękujemy.

Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w szkole przebiegały pod hasłem: „Żyj kolorowo i bajecznie, ale zdrowo i bezpiecznie”. Uczniowie klasy V wykonali tematyczny plakat. Przygotowali grę dydaktyczną ph. „Uzależnienia do kosza marsz”. Wychowawcy przygotowali różnorodne, oryginalne gry, zabawy i wystawy tematyczne. W klasie i podczas pikniku z muzyka na świeżym powietrzu była słodka Kawiarenka. Na stole królowały przygotowane przez rodziców desery, kolorowe muffinki, babeczki i torciki bezowe. Uczniowie otrzymali także lody ufundowane przez Państwa Paulinę I Mateusza Kiwała. Rada Rodziców zakupiła kiełbaski na grilla. Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej demonstrował wyposażenie nowego pojazdu. Uczniowie za zaangażowanie i zdrową rywalizację podczas gier otrzymali gry i upominki od wychowawców zakupione z funduszy pozyskanych z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Gorąco dziękujemy za wszystkie niespodzianki.