“Pasowanie na ucznia”

16 lutego odbyło się uroczyste “Pasowanie na ucznia”.Uczniowie klasy pierwszej przygotowali okolicznościowy program artystyczny, który zaprezentowali w obecności Pani Dyrektor. Pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tańczyli. Wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Najważniejszym punktem uroczystości było ślubowanie, że będą godnie reprezentować szkołę, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Następnie Dyrektor Szkoły Pani Monika Bestjan dokonała oficjalnego pasowania. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. Dzieci otrzymały także upominek do klasy. Były to gry dydaktyczne zakupione przez Radę Rodziców za co serdecznie dziękujemy. Uroczystość zakończyła się wspólnie spędzoną chwilą, przy słodkim poczęstunku w gronie klasowym.