Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Za kilka dni rozpoczniemy nowy rok szkolny. Dzieci po długiej przerwie powrócą do nauki stacjonarnej na terenie szkoły. Sytuacja epidemiologiczna w kraju nadal jest trudna, w związku z tym kształcenie odbywać się będzie zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami MEN oraz wytycznymi MZ i GIS. Z uwagi na zaistniałą sytuację, nie odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem całej społeczności szkolnej. Prosimy Państwa, by dnia 1 września na teren szkoły (boisko i budynek) weszli tylko uczniowie, bez dorosłych. Wyjątek stanowią najmłodsi – dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klasy I, którym może towarzyszyć jeden opiekun. Po wejściu na teren szkoły obowiązkowa jest dezynfekcja lub umycie rąk. Spotkanie z wychowawcami rozpocznie się o godz. 9.00.Uczniowie udają się do następujących sal:
klasa 1 – sala gimnastyczna, wychowawca J. Krawczyk
klasa 2 – sala klasy drugiej, wychowawca M. Molczyńska
klasa 3 – sala klasy trzeciej, wychowawca U. Arentewicz
klasa 4 – parter, sala po lewej stronie, wychowawca M. Kriger
klasa 5 – parter, sala przy bibliotece, wychowawca J. Klejnowska
klasa 6 – piętro, koło pracowni informatycznej, wychowawca R. Kotłowska
klasa 7 – budynek dawnej świetlicy, wychowawca H. Gołembiewska
klasa 8 – piętro, na wprost schodów, wychowawca E. FalkowskaZbiórka dla zerówki na boisku szkolnym, z którego nastąpi przejście do sali w nowo wybudowanym przedszkolu. Wychowawca grupy: D. Trościńska
W częściach wspólnych na terenie szkoły obowiązuje noszenie maseczki lub przyłbicy. Harmonogram dowozów zostanie opublikowany w osobnym poście.

Monika Bestjan
Dyrektor Szkoły podstawowej w Jarantowicach