„Życie składa się z przywitań i pożegnań”

W specyficzny sposób pożegnaliśmy klasę VIII. Radość z dotarcia do mety przeplatała się ze smutkiem, żalem i obawą. Dla uczniów był to szczególnie trudny rok. Przerwanie stacjonarnego nauczania i przejście na kształcenie zdalne wymagające odpowiedzialności i samodyscypliny, niepewność oraz przeniesienie terminu egzaminów. Dotarliście do końca pewnego etapu, a przed wami nieznana podróż.

Nadszedł czas podsumowań, a mamy się czym pochwalić
Nagrodę z rąk Pana Wójta Władysława Łukasika odebrali uczniowie: Ilona Błaszkiewicz, Monika Kozieł, Kinga Sroka i Daniel Pelka.
Uczniowie reprezentowali Szkołę w konkursach Wojewódzkich i uzyskali tytuły:
1.Wiktoria Domżalska – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka niemieckiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy;
2.Daniel Pelka – laureat Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego o Wielkich Polakach, odbywający się pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego.
3.Ilona Błaszkiewicz – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka polskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Ilona Błaszkiewicz, Monika Kozieł, Kinga Sroka i Daniel Pelka
Nagrody Wychowawcy klasy otrzymali: Wiktoria Domżalska, Lena Kowalkowska, Karolina Witkowska, Jagoda Grądzka, Anna Rojek, Katarzyna Bąk
Nagrody za osiągnięcia sportowe: Lena Kowalkowska, Ilona Błaszkiewicz, Jagoda Grądzka, Kinga Sroka, Karolina Witkowska, Anna Rojek, Monika Kozieł, Wiktoria Domżalska, Kacper Jurczuk, Daniel Pelka, Kamil Derkowski, Katarzyna Bąk, Łukasz Leja, Dominik Zalewski
Życzymy Wam by zdobyta wiedza, wspólne doświadczenia pozytywnie wpływały na Wasze dalsze życie. By lata spędzone w naszej szkole wyryły się głęboko w Waszych sercach i pozostały tam, szczególnie w trudnych chwilach, by dawać Wam poczucie siły jaka w was drzemie. Nigdy nie traćcie nadziei, ani wiary we własne siły. Bądźcie zawsze pozytywnie nastawieni do świata, pełni entuzjazmu i zapału, pielęgnujcie swoje najlepsze cechy. Nie rezygnujcie z marzeń i planów. Pamiętajcie, że pomimo trudności, dzięki pracy i wysiłkowi zawsze można osiągnąć zamierzony cel.