Organizacja zdalnego nauczania w Szkole Podstawowej w Jarantowicach od dnia 25 marca 2020 r.

Informuję, że od dnia 25 marca 2020 r. Szkoła rozpoczyna obowiązkowe zdalne nauczanie poprzez wykorzystanie funkcjonalności classroom-google w domenie Szkoły. Nauczanie w klasach 0-3 odbywa się bez zmian poprzez dziennik Librus.

W związku z powyższym zobowiązuję wszystkich uczniów klas 4-8 o aktywowanie indywidualnych kont użytkownika w domenie  szkolnej, które wraz z tymczasowymi hasłami w dniu 24 marca 2020 r. wychowawcy przekażą przez dziennik librus.

Instrukcja aktywowania konta:

1. wchodzimy na stronę  https://www.google.com/
    1. w prawym górnym rogu klikamy na niebieski prostokąt z komunikatem “zaloguj się”
    2. w  polu adresowym wpisują adres e mail udostępniony przez wychowawcę  i klikamy dalej
    3. w polu hasło wpisujemy tymczasowe hasło, które należy zmienić.
  2. uczniowie zobowiązani są do codziennego logowania się na koncie i uczestniczenia w prowadzonych zajęciach.
  3. Plan zajęć zostanie opublikowany do dnia 25 marca 2020 r.