Wielcy Polacy

Jest nam miło poinformować, że uczeń naszej szkoły Daniel Pelka zajął I miejsce w etapie rejonowym
Wojewódzkiego etapu Konkursu o Wielkich Polakach „Św. Jan Paweł II na tle historii Polski XX i XXI wieku”. Konkurs obejmuje wiedzę z zakresu historii, wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego i geografii. Głównym organizatorem konkursu jest Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. JerzegoPopiełuszki w Górsku, a współorganizatorami są: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu, Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Civitas Christiana, Zgromadzenie św. Michała Archanioła, Fundacja Centrum Edukacji Młodzieży, Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku, Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu, IPN, Mat-Bud.
Do kolejnego etapu konkursu Daniel przystąpi w dniu 26 marca 2020 r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do konkursu ucznia przygotowuje Pan P. Matuszewski.